Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.
 
“Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR)”dış darbeler sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği ve genellikle 5 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.
 
PDR tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkar bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir.
 
Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde PDR tekniği kullanılmaz.
Böyle durumlarda macunun ve boyanın çatlama ihtimali çok yüksektir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir.
Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir.
Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan (kapı direkleri, arka çamurluk vs.) bölgelerdeki kaporta göçükleri “Auto Dent Therapist Göçük Çektirme” seti ile yüksek oranda düzeltilebilirler. Onarımı
“Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme” tekniği ile yapılamayan kaporta göçükleri geleneksel yöntemlerle düzeltilip, boyanmak durumundadırlar.
5 cm çapında bir göçüğün düzeltme süresi, bulunduğu konuma bağlı olarak, ortalama 30-45 dakikadır.
 

Etiketler:

Boyasız göçük düzeltmePdrGöçük düzeltmePasta cilaDetaylı iç temizlikBostancı göçük düzeltmeBostancı boyasız göçük düzeltmeBostancı PdrDolu HasarıPark Hasarı

 


gocuk duzeltmeci gocuk duzeltmeci gocuk duzeltmeci

erhan erener

merhaba ben erhan erener  yeni almış oldugum yeni wv jetta marka aracımı park halinde bırak tıgım bir zamanda fark etmedigim kişi veya k,ş,iler tarafından aracımın  aracın sag yan kısmından hasar almış  fakat boyası zarar görmmemiş vaziyette buldum bazı servislerin parçların degişmesi gerektigini söylerken bazıları aracın parçalrını düzeltip boyamamız gerekir dediler bir referns üzerine boyasız göçük uzmanı erkan beye gitim ve bana bu aracın eski haline boyasız onarım pdr ile aracın eski haline dönecegini belirti ve sononda aracımın kaportasında ve boyasında en ufak pürüz olmadan başarılı bir çalışma sonucunda teslim aldım emegi geçen arkadaşlara teşekkür ederim

 

 


Boyasız Göçük Düzeltme Bayilik Fırsatları yeni gelişen bu sektörde, yerini almak isteyen girişimci arkadaşlara, büyük kolaylık, hesaplı yatırım imkanı sunan firmamız, sizlere yardımcı olmak için bir telefon kadar yakın. Anadolu yakasında bulunan ana bayimiz avrupa yakasında ve diğer çevre ilçelere, ve illere bayilik vermeye devam ediyor. 

 
 
 


gocuk duzeltmeci

Boyasız bmw gocük düzeltme

bmw marka aracın sol ön çamulugundan kaza sonucu alınan darbeden çamurluk goçmüş ve ezilmiştir. Boyasız onarım ekibimiz tarafından boya işlemi uygulanmadan kaliteli,ve hızlı bir şekilde,(boyasız göçük düzeltme )sisteminde aracın degeri korunarak firmamıztarafından boyasız onarılmıştır.www.gocukduzeltmeci.com


gocuk duzeltmeci

BOYASIZ-GÖÇÜK-DÜZELTME

boyasız-göçük-düzeltme, boyasız kaporta -göçük düzeltme işlemi, araçlarınızda kaza, sonucunda ve ya herhangi bir nedenle aracınızın kaporta aksamında , örneğin tavan ,motor kaputu, bagaj kapağı, yan kapılar, ön çamurluklar, arka çamurluklar,da ve benzeri kaporta aksamında , oluşan, ezikler, göçükler, çizik hasarlar, göçmeler , vuruklar itina ile yeni nesil-onarım sistemi(pdr) ile araçlarınızı,(BOYASIZ-GÖÇÜK-DÜZELTME) sisteminde en ufak değer kaybı olmadan servisimiz tarafından A-D-T- olarak onarmaktayız .servisimiz siz değerli müşterilerimize bostancı oto sanayi sitesinde vakumludüzeltme,vakumla kaporta çektirme ,dolu tamiri,boyasız göçük düzeltme hizmetleri vermekteyiz.


Boyasız nokta ve gamze hasarı düzeltme

 Boyasız Nokta ve gamze hasarı düzeltme-araçlarınızda dış darbelerden.Aracınızın kaporta aksamında oluşan,boyası bozulmamış,nokta vurukları,gamze ezikleri,avuç içi kadar ezilmeler,top darbeleri,yaslanmadan kaynaklı ,boyası bozulmamış hasarlar-boyasız düzeltilir,örnegin ,park esnasında oluşan kapı çarpmaları,pdr,vakumlu düzeltme,onarım tekniği ile boyamadan,eski düzeyinde(boyasız-onarılır)araçlarınızın orijinalliği açısında yeni nesil onarım sistemi (pdr)ile araçlarınızı daha kısa zamanda onarılır ve daha ekonomik maliyette,deger kaybı olmadan ,boyasız göçük düzeltme,yaptıra bilirsiniz.bu sistem size en yakın  -istanbul,da (bostancı oto sanayi)de kaporta boyasız göçük düzeltme,boyasız kaporta onarımı,kaporta vakumlu çektirme,onarım hizmetleri servisimiz tarafından siz değerli müşterilerime hizmet sunmakta(auto dent therapist)rme,onarım hizmetleri servisimiz tarafından siz değerli müşterilerime hizmet sunmakta(auto dent therapist)